Хто на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Керівники району вшанували пам'ять загиблих в Афганістані, відвідавши їхні могили
Середа, 12 лютого 2020 08:21

Ще на один рік віддалилися від нас події в Афганістані на початку 80-х минулого століття. 31 рік тому  15 лютого стало святковим днем, адже саме цього дня 1989 року відбулось виведення обмеженого контингенту радянських військ з республіки Афганістан.


У рамках заходів, запланованих районною владою до відзначення цієї дати,  11 лютого було проведено об’їзд могил загиблих воїнів-афганців та їх родин. Делегації у складі голови райдержадміністрації Олега Побірського, голови та членів районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), очільника Районного громадського формування в смт.Теплику та Теплицькому районі «Народна самооборона», представників райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування побували на могилах загиблих та зустрілися з їхніми рідними у Кивачівці, Тополівці, Комарівці, Бджільній, Мишарівці та Соболівці.

Так, члени делегацій  в Соболівці вшанували пам’ять Володимира Гурського, у Кивачівці  побували на могилі воїна-афганця Олега Ткача та воїна-інтернаціоналіста Миколи Гонти, у Бджільній та Мишарівці  згадали добрим словом загиблих Якова Дем’янишина і Павла Коробейника, у Комарівці і Тополівці - Василя Семенюка і Петра Короля. На усіх могилах залишилися живі червоні гвоздики.

Очільники сільських територіальних громад вручили родичам загиблих подарунки та матеріальну допомогу.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше