Хто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Фахівці центру зайнятості зустрілися з випускниками аграрного ліцею
Середа, 12 лютого 2020 12:57

11 лютого 2020 року Теплицька філія Вінницького обласного центру зайнятості відкрила свої двері для студентів третього курсу Теплицького аграрного ліцею. Зустріч організували фахівці  служби зайнятості з метою підвищення рівня конкурентоспроможності молодих фахівців на ринку праці. Адже через кілька місяців ці молоді люди будуть активно шукати собі перше робоче місце.

Фахівці центру провели студентам екскурсію, ознайомивши з специфікою роботи служби зайнятості. Біля стендів з розміщеними актуальними вакансіями молодь переконалася, що зробила правильний вибір професії – електромонтери, водії, трактористи.  Ці професії затребувані на ринку праці і завжди є пропозиція робочих місць. Тетяна Килівник - провідний фахівець сектору взаємодії з роботодавцями, проінформувала присутніх про послуги служби зайнятості роботодавцям, озвучила перелік  підприємств та актуальні вакансії, на яких можуть бути працевлаштовані молоді фахівці після закінчення ліцею. Також вона наголосила на можливості додаткового стимулювання роботодавців для створення нових робочих місць шляхом надання йому компенсації в розмірі ЄСВ в разі працевлаштування особи за направленням служби зайнятості.

Далі  зустріч  продовжили в  класі.  Сергій Воловодівський - провідний фахівець служби зайнятості,  розповів про всі тонкощі  написання резюме, наголосив на важливості  даного документу в пошуку роботи. Людмила Легойда - провідний фахівець з профорієнтації,   презентувала  ліцеїстам  відеоролик  з  ефективного написання резюме  та  провела майстер-клас  співбесіди з роботодавцем при працевлаштуванні на роботу. Разом з фахівцями служби зайнятості молоді люди спробували написати своє перше резюме. Наприкінці зустрічі  профорієнтатор розповіла присутнім про ризики нелегальної трудової міграції, на що потрібно звертати увагу та як діяти при виїзді на роботу, адже третя частина запрошених зізналася, що роботу буде шукати в іншій місцевості.

Зустріч відбулася в дружній атмосфері та була корисною як для випускників-ліцеїстів, так і для фахівців служби зайнятості.  До кінця робочого дня колеги обговорювали допитливі очі молоді, їх влучні запитання, прагнення дізнатись для себе щось нове та винести із собою якнайбільше корисної інформації.  А це є великим позитивом для фахівців служби зайнятості та  додатковим стимулом ще ефективніше надавати послуги населенню.
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше