Хто на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Стартував XVІІ обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад
Четвер, 13 лютого 2020 11:18

Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішення Конкурсної ради (протокол № 1 від 06 лютого 2020 р.) з 10 лютого 2020 року оголошено Сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад (далі – Конкурс).


ОСНОВНУ УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ

 

Учасники конкурсу:

І категорія – сільські ради, які не входять до складу ОТГ

ІІ категорія – селищні, міські ради міст районного значення, які не входять до складу ОТГ

ІІІ категорія – міські ради міст обласного значення, ради ОТГ, районні ради;

ІV категорія – спільні проєкти, розроблені декількома місцевими радами на основі договору про спільну діяльність (проєкти міжмуніципального співробітництва).

 

Граничні обсяги співфінансування та величина власного внеску:

І категорія – обсяг співфінансування – до 100 тис.грн, власний внесок – не менше 25% від загального бюджету проєкту;

ІІ категорія – обсяг співфінансування – до 150 тис.грн, власний внесок – не менше 25% від загального бюджету проєкту;

ІІІ категорія – обсяг співфінансування – до 250 тис.грн, власний внесок – не менше 50% від загального бюджету проєкту;

ІV категорія – обсяг співфінансування – до 400 тис.грн, власний внесок – не менше 50% від загального бюджету проєкту.

 

Пріоритетні напрями конкурсу:

Підтримка людей з обмеженими фізичними можливостями.

Збереження історико-культурної та духовної спадщини,

розвиток спортивної та туристичної інфраструктури населених пунктів.

Впровадження енерго- та ресурсоощадних технологій на об’єктах комунальної власності та ОСББ, в т. ч. проведення енергетичних обстежень будівель комунальної власності з підготовкою відповідного звіту з енергоаудиту та формуванням енергопаспорту будівлі за умови отримання позитивного висновку Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації (для отримання висновку проєкти надсилати на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )*

Модернізація мереж вуличного освітлення.

Розбудова інфраструктури із забезпеченням функціонування Центрів безпеки (пожежно-рятувальні підрозділи, пункти громадської безпеки).

 

Конкурсний відбір проєктів-переможців здійснюватиметься дирекцією Конкурсу з врахуванням висновків виконавчого адміністратора Конкурсу. Остаточне рішення щодо проєктів-переможців приймає Конкурсна рада.

 

На конкурс можуть подати:

  • не більше 6-ти проєктів від кожної з рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад;
  • не більше 2-х проєктів від кожної з сільських, селищних, міст районного значення рад, районних рад.
  •  

!!! Обов’язкова онлайн-реєстрація заяви проєкту - до 10 березня 2020 року відповідно реєстраційної карти проєкту за посиланням: https://forms.gle/muLpoEQyh3qmnXZd6

Не зареєстровані в онлайн-режимі заяви залишатимуться без розгляду і не будуть допущені до Конкурсу!

Кінцевий термін подання проєктів в друкованому та електронному вигляді (на USB-флеш-накопичувач) - до 16:00 год. 20 березня 2020 року, за адресою: Дирекції Конкурсу: 21100, м Вінниця, Хмельницьке шосе, 7, кімната, 825 (Департамент міжнародного співробітництва та  регіонального розвитку облдержадміністрації) з поміткою “На Конкурс”.

З більш детальною інформацією щодо написання та оформлення проеєктів також можна ознайомитись на веб-сайтах: обласної Ради www.vinrada.gov.ua , облдержадміністрації www.vin.gov.ua, Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації http://dmsrr.gov.ua, Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування http://sg.vn.ua.

 

Контактні особи від Дирекції Конкурсу:

-           заступник директора Департаменту – начальник управління регіонального розвитку та взаємодії з місцевими органами влади Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА, секретар Конкурсної ради  - Ратушняк Інесса Анатоліївна;

- головний спеціаліст відділу аналізу й прогнозування регіонального розвитку Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА - Макаренко Катерина Юріївна.

тел.: (0432) 66-14-26 (36), Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Контактні особи за окремими напрямками:

·         Начальник відділу енергетики та енергозбереження Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА – Магдич Іван Юрійович, тел.098-222-46-92

 

 

 

 

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше