Хто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Вінницька обласна асоціація органів місцевого самоврядування провела онлайн-семінар «Про 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад»
Четвер, 13 лютого 2020 11:53

Сьогодні в актовій залі районної державної адміністрації очільники сільських громад, керівники структурних підрозділів РДА взяли участь в онлайн-семінарі, присвяченому проведенню 17 обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад.

 Даний семінар пройшов у обласній адміністрації за сприяння Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування і транслювався в усіх районних адміністраціях Вінницької області.


Тематикою семінару стали такі питання:

  • Про обласний конкурс розвитку територіальних громад
  • Терміни та умови подачі проектів на 17 обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад
  • Типові помилки при написанні проектів на обласний конкурс
  • Розвиткові проєкти. Успішні приклади проєктів розвитку
  • Нові пріоритетні напрями конкурсу:

1) впровадження енерго- та ресурсоощадних технологій на об’єктах комунальної власності та ОСББ, зокрема, проведення енергетичних обстежень будівель комунальної власності з підготовкою відповідного звіту з енергоаудиту та формування енергопаспорту будівлі за умови отримання позитивного висновку Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації;

2) розбудова інфраструктури із забезпеченням функціонування центрів безпеки (пожежно-рятувальні підрозділи, пункти громадської безпеки).

  • Міжмуніципальне співробітництво: спільні проєкти, розроблені декількома органами місцевого самоврядування на основі договору про спільну діяльність. Успішні практики реалізації проєктів міжмуніципального співробітництва.

         

        

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше