Хто на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС
Четвер, 26 березня 2020 15:39

На виконання протоколів № 12 і 13 обласної комісії з питань ТЕБ та НС сьогодні пройшло засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. Воно відбулося частково в онлайн-режимі. Перед прийняттям відповідного протоколу перед членами комісії виступили:

  • керівник Держпродспоживслужби району Володимир Задорожний – проінформував про стан з виявленням випадків захворювання на коронавірусну інфекцію у Вінницькій області та Теплицькому районі зокрема. Також повідомив, що фахівцями служби проведено відбір зразків питної води в таких населених пунктах: Теплик, Сепанівка, Удич, Пологи, Соболівка, загалом 20 зразків направлені в обласну лабораторію. Наступного разу відбиратимуть зразки у Завадівці, Петрашівці, Метанівці;
  • головний лікар КНП «Теплицька ЦРЛ» Іван Красиленко – доповів про освоєння виділених з районного бюджету та бюджетів ОТГ коштів на придбання усього необхідного для медичної установи. Зокрема, на даний час лікарня має: дезінфікуючі засоби, захисний одяг, респіраторні маски, медичні рукавички, захисні окуляри (замовили ще). Також очікується поставка швидких тестів, інших матеріалів та медикаментів. За словами керівника медзакладу, в майбутньому  планується перепланування терапевтичного відділення для прийому хворих на коронавірус. Наразі консультаційні прийоми лікарня не веде, проводяться лише обстеження хворих в стаціонарному відділенні та в екстрених випадках;
  • головний лікар КНП «Теплицький ЦПМД» Віталій Шевченко – запевнив, що усі медичні працівники центру (в тому числі фельдшери) на даний час забезпечені індивідуальними засобами захисту. Виділені лікувальному закладу кошти також освоюються, відбулася закупівля медикаментів, комплектів одноразового одягу. Замовлено комплекти одягу багаторазового використання, респіратори, халати, рукавички. Поставки плануються на вівторок наступного тижня. 

Після отриманої інформації члени комісії перейшли до обговорення проєкту протоколу № 5 та голосування. Наразі даний протокол готується до оприлюднення.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше