Хто на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Центр надання адміністративних послуг

ЛАСКАВО ПРОСИМО

ДО ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ 

ЦНАП ОНЛАЙН


Центр надання адміністративних послуг 
 
Начальник:
Кравченко  Світлана Миколаївна
 
Адміністратори:
Гижко Андрій Олексійович
Колісник  Лідія  Павлівна
Діловод:
Галайчук Наталія Михайлівна
 
До уваги відвідувачів та користувачів послугами Центру надання адміністративних послуг!
 Час прийому суб’єктів звернень становить:

Дні прийому

Години прийому

Понеділок

08.00 - 17.00 год.

Вівторок

08.00 - 20.00 год.

Середа

08.00 - 17.00 год.

Четвер

08.00 - 20.00 год.

П’ятниця

08.00 - 17.00 год.

Субота

08.00 - 15.00 год.

Без обідньої перерви

Неділя                                                Вихідний

 

Місце знаходження :

23800 Вінницька область

Теплицький район

смт. Теплик

вул. Незалежності ,7

Контактний телефон, адреса електронної скриньки

(04353) 2-19-09

e-mail: cnap@teplykrda.gov.ua

офіційний сайт Теплицької райдержадміністрації http://teplykrda.gov.ua/

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ - це постійно діючий робочий орган – створений 06 вересня 2013 року розпорядженням голови райдержадміністрації №249, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг за принципом «єдиного вікна».
Складовою частиною Центру надання адміністративних послуг, є Дозвільний центр, утворений відповідно до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», який забезпечує надання адміністративних послуг з видачі (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.

В Центрі надання адміністративних послуг створенні доступні і зручні умови для швидкого вирішення будь-яких проблем громадян, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприяє підвищенню рівня якості життя, унеможливлює будь - які корупційні діяння з боку посадових осіб адміністративних органів.

Консультації щодо отримання послуг жителі району можуть отримати як у телефонному режимі , так і через веб-сайт Теплицької райдержадміністрації http://teplykrda.gov.ua/ у розділі «Центр надання адміністративних послуг», де у повному обсязі розміщена інформація про функції , завдання та основні напрями діяльності ЦНАПу , інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг , перелік необхідних документів для отримання певної послуги , можливість завантажити електронні форми заяв. Дуже важливо що робота Центру побудована прозоро , зрозуміло і чітко.

В подальшому в Центрі планується впровадження електронного документообігу.

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ РОБОТИ

Основними принципами в роботі з відвідувачами в Центрі є ввічливе ставлення до кожного відвідувача, розуміння проблем з якими звертається до нього відвідувачі, прагнення максимально швидко знайти їх рішення.

· доступність та зручність отримання послуг для всіх фізичних та юридичних осіб;

· рівність перед законом;

· організаційна єдність;

· відкритість та прозорість;

· орієнтація на суб’єкта звернення;

· зрозумілість процедур;

· оперативність та своєчасність у вирішенні питань;

· забезпечення доступу суб’єктів звернень до інформації про стан, хід та результати розгляду їх звернень.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ

· створення доступних та зручних умов для отримання суб’єктами звернень адміністративних послуг;

· спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

· забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

· запобігання корупції, ліквідація посередницьких послуг при наданні адміністративних послуг;

· організаційне забезпечення надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень


Закон України “Про адміністративні послуги ” (06.09.2012 № 5203-VI) визначає правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб.

Адміністративна послуга — результат здійснення владних повноважень суб`єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов`язків такої особи відповідно до закону.

Суб’єкт звернення — фізична особа, юридична особа, яка звертається за отриманням адміністративних послуг.

Суб`єкт надання адміністративної послуги — орган виконавчої влади, інший державний орган, орган влади Автономної Республіки Крим, орган місцевого самоврядування, їх посадові особи, уповноважені відповідно до закону надавати адміністративні послуги.

Вимоги Закону України поширюються на надання суб`єктом надання адміністративних послуг витягів та виписок з реєстрів, свідоцтв, довідок, копій, дублікатів документів та інші передбачені законом дії, у результаті яких суб`єкту звернення, а також об`єкту, що перебуває в його власності, володінні чи користуванні, надається або підтверджується певний юридичний статус та/або факт.

Фізична особа, у тому числі фізична особа-підприємець, має право на отримання адміністративної послуги незалежно від реєстрації її місця проживання чи місця перебування, крім випадків, установлених законом.
Юридична особа має право на отримання адміністративної послуги за місцезнаходженням такої особи або у випадках, передбачених законом, - за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням відповідного об`єкту.


 

 
title Filter     Показати # 
# Заголовок Статті
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше