Хто на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Теплицький районний сектор ГУДСНС
Методичні рекомендації населенню Про заборону спалювання сухої трави

Із настанням теплої погоди природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Навесні торішня трава швидко висихає і легко загоряється від сірника, цигарки. Мешканці приватних житлових будинків та дач активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, суху траву та різний непотріб. Дуже часто вогонь виходить з-під контролю людини.

Детальніше...
 
«Тато, мама, я – рятувальників сім’я»

Під таким гаслом 20 березня цього року за ініціативи та участі інспекторів пожежно-рятувальної служби району пройшло свято в ДНЗ «Сонечко». Малеча разом з батьками виконували завдання конкурсу-стафети – правильно та швидко одягти засіб індивідуального захисту, надати першу медичну допомогу потерпілому, сформувати «тривожну валізу», інтелектуального конкурсу «Знати: щоб запобігти, врятувати, допомогтита представляли заготовлені вдома домашні завдання у вигляді малюнків на задану тему.

Детальніше...
 
Будьте обережні, розпалюючи багаття!

Із настанням теплої погоди пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Навесні торішня трава швидко висихає і легко загорається від сірника чи  цигарки. Мешканці приватних житлових будинків та дач активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, суху траву та сміття. Дуже часто вогонь виходить з-під контролю людини та швидко поширюється, особливо у вітряні дні. Зупинити вогонь, що набрав сили, буває дуже непросто.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 из 2.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше