Хто на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Декларації
Декларації
Рейтинг Користувача: / 13
НайгіршеНайкраще 


Побірський Олег Іванович

Голова районної державної адміністрації

Прилуцький Богдан Васильович

Заступник голови районної державної адміністрації

Бойко Вадим Іванович

Керівник апарату районної державної адміністрації

Ковальчук Ірина Миколаївна

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації, категорія Б

Сокольвяк Наталія Григорівна

Головний спеціаліст  відділу ведення Державного  реєстру виборців апарату райдержадміністрації, категорія В

Дзюменко Олександр Михайлович

Начальник відділу організаційної роботи, діловодства та інформаційної діяльності  апарату райдержадміністрації, категорія Б

Надемчук Олена Миколаївна

Головний спеціаліст відділу  організаційної роботи, діловодства та інформаційної діяльності  апарату райдержадміністрації, категорія В

Мельник Вікторія Григорівна

Головний спеціаліст відділу  організаційної роботи, діловодства та інформаційної діяльності  апарату райдержадміністрації, категорія В

Воловодівська Тетяна Олексіївна

Начальник відділу фінансово – господарського забезпечення апарату райдержадміністрації, категорія Б

Похилюк Світлана Анатоліївна

Заступник начальника відділу фінансово – господарського забезпечення апарату райдержадміністрації, категорія Б

Яковенко Тетяна Василівна

Завідувач сектору управління персоналом апарату райдержадміністрації, категорія Б

Ковтун Олександр Сергійович

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації,

категорія В

Тарасюк Софія Павлівна

Головний спеціаліст юрисконсульт апарату райдержадміністрації,

категорія В

Чех Олександр Григорович

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, категорія «Б»

Вігунов Анатолій Валентинович

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, категорія «Б»

Головатюк Лариса Олександрівна

Начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, категорія «Б»

Фурдик Олена Олександрівна

Начальник відділу адресних допомог та субсидій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, категорія «Б»

Дзюменко Наталія Михайлівна

Начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення та контролю за правильністю призначення та виплатою пенсій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, категорія «Б»

Щиголь Наталія Василівна

Начальник відділу бухгалтерського обліку і звітності – головний бухгалтер управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, категорія «Б»

Скоробреха Катерина Вадимівна

Завідувач сектору державних соціальних інспекторів управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, категорія «Б»

Коровінська Неоніла Стратонівна

Головний спеціаліст-бухгалтер управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації,

категорія «В»

Стойко Світлана Петрівна

Головний спеціаліст по роботі з персоналом управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, категорія «В»

Чуков Сергій Олександрович

Головний спеціаліст відділу адресних допомог та субсидій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, категорія «В»

Снігур Валентина Миколаївна

Головний спеціаліст

відділу адресних допомог та субсидій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, категорія «В»

Федорчук Жанна Іванівна

Головний спеціаліст відділу адресних допомог та субсидій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації,  категорія «В»

Онілова Ірина Миколаївна

Провідний спеціаліст  відділу адресних допомог та субсидій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, категорія «В»

Денисюк Наталія Іванівна

Провідний спеціаліст відділу адресних допомог та субсидій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, категорія        «В»

Хабенко Марина Юріївна

Провідний спеціаліст відділу адресних допомог та субсидій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, категорія «В»

Худа Юлія Миколаївна

Головний спеціаліст  відділу  праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації,  категорія

«В»

Данільченко Валентина Сергіївна

Головний спеціаліст відділу праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, категорія «В»

Дзюбенко Микола Васильович

Провідний спеціаліст відділу адресних допомог та субсидій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, категорія «В»

Вихристюк Дмитро Олексійович

Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення та контролю за правильністю призначення та виплатою пенсій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, категорія «В»

Куценко Людмила Сергіївна

Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення та контролю за правильністю призначення та виплатою пенсій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, категорія «В»

Шарандак Жанна Василівна

Головний спеціаліст підрозділу державних соціальних інспекторів управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, категорія «В»

Щербатюк Сніжанна Петрівна

Провідний спеціаліст сектору державних соціальних інспекторів управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, категорія «В»

Жук Віта Петрівна

Провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення та контролю за правильністю призначення та виплати пенсії управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, категорія «В»

Руденко Ольга Федорівна

Начальник фінансового управління райдержадміністрації, категорія «Б»

Погребняк Катерина Миколаївна

Заступник начальника, начальник відділу бюджетної політики, прогнозування та аналізу доходів фінансового управління райдержадміністрації, категорія «Б»

Кравцова Тетяна Миколаївна

Головний спеціаліст відділу

бюджетної політики, прогнозування

та аналізу доходів фінансового управління райдержадміністрації, категорія «В»

Чорна Любов Ананіївна

Начальник фінансово-господарського

відділу, головний бухгалтер фінансового управління райдержадміністрації,

категорія «В»

Легойда Любов Володимирівна

Головний спеціаліст фінансово -

господарського відділу фінансового управління райдержадміністрації, категорія «В»

Дем’янишина Марина Сергіївна

Заступник начальника відділу

бюджетної політики, прогнозування та

аналізу доходів фінансового управління райдержадміністрації, категорія «Б»

Вахівська Валентина Вікторівна

Головний спеціаліст відділу

бюджетної політики, прогнозування

та аналізу доходів фінансового управління райдержадміністрації, категорія «В»

Грабова Людмила Вікторівна

Провідний спеціаліст відділу

бюджетної політики, прогнозування

та аналізу доходів фінансового управління райдержадміністрації, категорія «В»

Потапчук Андрій Дмитрович

Провідний спеціаліст відділу

бюджетної політики, прогнозування

та аналізу доходів фінансового управління райдержадміністрації, категорія «В»

Вербовата Наталія Анатоліївна

Головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації, категорія В

Арнаута Олександр Сергійович

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, категорія Б

Скрека Лариса Миколаївна

Головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, категорія В

Дмитришин Сергій Олексійович

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації, категорія Б

Кравцова Ольга Олександрівна

Головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації, категорія В

Коновалюк Андрій Васильович

Начальник відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, категорія Б

Бартко Наталя  Володимирівна

Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, категорія В

Пролєєв Володимир Миколайович

Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, категорія В

Грабовий Максим Іванович

Начальник відділу з питань державної реєстрації райдержадміністрації, категорія Б

Яковенко

Людмила Петрівна

Державний реєстратор відділу з питань державної реєстрації райдержадміністрації, категорія В

Етуру-Емору Сльота Марина Анатоліївна

Державний реєстратор відділу з питань державної реєстрації райдержадміністрації, категорія В

Семенюк Марина Олегівна

Провідний спеціаліст відділу з питань державної реєстрації райдержадміністрації, категорія В

Кравченко Світлана Миколаївна

Начальник відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації, категорія Б

Гижко Андрій Олексійович

Адміністратор відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації, категорія В

Колісник Лідія Павлівна

Адміністратор відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації, категорія В

Рекун Валентина Іванівна

Завідувач сектору архівного райдержадміністрації, категорія Б

Пролєєва Наталя Вікторівна

Головний спеціаліст сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації, категорія В

Тарасишин Віктор Васильович

Завідувач сектору цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації, категорія Б

Ковтун Аліна Василівна

Начальник відділу економічного  розвитку і торгівлі райдержадміністрації, категорія Б

Легка Дар’я Вадимівна

Головний  спеціаліст відділу економічного  розвитку і торгівлі райдержадміністрації, категорія В

Гижко Олена Григорівна

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, категорія Б

Остапчук Марина Дмитрівна

Головний  спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації, категорія В

Вихристюк Алла Павлівна

Провідний  спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації, категорія В


 


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше