Хто на сайті

На даний момент 79 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Довідник телефонів
Телефони апарату, структурних підрозділів, установ та організацій району

ДОВІДНИК
телефонних номерів працівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної ради, керівників установ, організацій району,
селищної та сільських рад


Посада

( роб.

П.І.Б.

Голова райдержадміністрації

2-12-05

Марцин Людмила Іванівна

Приймальна

(секретар керівника)

2-14-63

 

Чукова Людмила Юріївна

Перший заступник голови райдержадміністрації

2-11-45

Сльота Юрій Петрович

Заступник голови райдержадміністрації

2-14-63

Мішін Максим Сергійович

Керівник апарату райдержадміністрації

2-14-63

Бойко Вадим Іванович

Сектор управління персоналом апарату райдержадміністрації


Завідувач сектору

2-17-28

Гавриш Олена Іванівна

Головний спеціаліст

2-17-28

 

Відділ фінансово – господарського забезпечення апарату райдержадміністрації


Начальник відділу, головний бухгалтер

2-14-63

Воловодівська Тетяна Олексіївна

Головний спеціаліст

2-14-63

Похилюк Світлана Анатоліївна

Старший інспектор

2-14-63

 

Водій

2-14-63

Устименко Віталій Васильович

Прибиральник службових приміщень

 

Твердохліб Люся Григорівна

Кур’єр

 

Манелюк Людмила Анатоліївна

Відділ організаційної та загальної роботи апарату райдержадміністрації


Начальник

2-14-63

Дзюменко Олександр Михайлович

Завідувач сектору загальної роботи

2-14-63

 

 

Головний спеціаліст

2-14-63

Надемчук Олена Миколаївна

Головний спеціаліст

2-14-63

Мельник Вікторія Григорівна

Провідний спеціаліст

2-14-63

 

Головний спеціаліст юрисконсульт апарату райдержадміністрації

2-14-63

Тарасюк Софія Павлівна

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації

2-14-63

Ковтун Олександр Сергійович

Сектор  інформаційної  діяльності та комунікацій з громадськістю


Завідувач сектору

2-14-63

Яковенко  Тетяна Василівна

 

Головний спеціаліст

2-14-63

Пролєєва Наталя Вікторівна

Служба у справах дітей


Начальник служби

2-14-63

Гижко Олена Григорівна

Головний спеціаліст

2-14-63

Вихристюк  Алла Павлівна

Головний спеціаліст

2-14-63

Остапчук Марина Дмитрівна

Провідний спеціаліст

2-14-63

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців


Начальник відділу

2-14-63

Ковальчук Ірина Миколаївна

Головний спеціаліст

2-14-63

Сокольвяк Наталія Григорівна

Спеціаліст

2-14-63

 

Сектор цивільного  захисту і взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи


Завідувач сектору

2-14-63

Тарасишин Віктор Васильович

Головний спеціаліст

2-14-63

Сльота Ростислава Василівна

Відділ у Теплицькому районі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області


Начальник

2-11-56

Погорілий Володимир  Васильович


Відділ містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури


Начальник відділу

2-19-72

 

Коновалюк Андрій Васильович


Головний спеціаліст

2-19-72

Пролєєв Володимир Миколайович


Головний спеціаліст

2-19-72

Бартко Наталія Володимирівна


Головний спеціаліст

2-19-72

Худа Юлія Миколаївна


Відділ культури  і туризму


Начальник

2-11-91

Дмитришин Сергій Олексійович


Головний спеціаліст

2-11-91

 


Діловод

2-13-82

Лищук Таїса Миколаївна


Відділ освіти


Начальник відділу

 

2-15-04

 

Чечельницький Борис Олександрович


Головний спеціаліст

 

2-18-65   2-10-87

Воловодівська Валентина Анатоліївна


Головний спеціаліст

2-18-65

Вербовата Наталія Анатоліївна


Сектор у справах сім'ї, молоді та спорту відділу освіти


Завідувач сектору

2-14-63

Червінчук Віктор Володимирович

Головний спеціаліст

2-14-63

Задорожна Світлана Олександрівна

Управління праці та соціального захисту населення


Начальник

2-14-36   2-17-51

Чех Олександр Григорович


Заступник начальника

2-19-27

Вігунов Анатолій Валентинович


Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації


Начальник відділу

2-14-63

Ковтун Аліна Василівна


Головний спеціаліст

2-14-63

Легка Даря Вадимівна


Головний спеціаліст

2-14-63

 


Головний спеціаліст

2-14-63

 


Фінансове управління


Начальник

2-10-65

Руденко Ольга Федорівна


Заступник начальника

2-12-90   2-13-67

Погребняк Катерина Миколаївна


 

Районний центр соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді


Директор

2-19-24

Москальчук Галина Ростиславівна


Головний бухгалтер

2-19-24

Гук Наталія Олексіївна


 

Сектор архівний


Завідувач сектору

 

Рекун Валентина Іванівна


Старший інспектор

 

Лозінська Оксана Миколаївна


 

Відділ агропромислового розвитку

Начальник відділу

2-13-65

Арнаута Олександр Сергійович

Завідувач сектору,

головний бухгалтер

2-13-65

Прилуцький Богдан Васильович

Головний спеціаліст

2-13-65

Скрека Лариса Миколаївна

Головний спеціаліст

2-13-65

Дзюбенко Микола Васильович

Головний спеціаліст

2-13-65

Щербатюк Сніжана Петрівна

Головний спеціаліст

2-13-65

 

 

Відділ з питань державної реєстрації

Начальник відділу

2-23-07

Грабовий Максим Іванович

Головний спеціаліст

2-23-07

Етуру Емору Сльота Марина Анатоліївна

Головний спеціаліст

 

Яковенко Людмила Петрівна

Спеціаліст

 

Семенюк Марина Олегівна

 

Відділ надання адміністративних послуг

Начальник відділу

2-19-09

Кравченко Світлана Миколаївна

Адміністратор

2-19-09

Гижко Андрій Олексійович

Адміністратор

2-19-09

Колісник Лідія Павлівна

Діловод

2-19-09

Паламарчук Наталія Михайлівна

 

Районна рада


Голова районної ради

2-11-41

Сокотнюк Тетяна Степанівна

Заступник голови районної ради

2-11-41

 

Скалій Володимир Володимирович

Приймальна

2-11-41

Липецька Людмила Андріївна

Начальник  організаційного відділу

2-14-82

 

Завідувач сектору

2-10-98

Липецька Людмила Андріївна

Керуюча справами

2-14-82

Гуменюк Олена Валентинівна

 

Головний бухгалтер

2-10-98

Ярославська Анастасія Станіславівна

Водій

 

Шаловінський Андрій Володимирович

Прибиральниця

 

Лантух Наталія Василівна

Сторож

 

Крутас Олександр Григорович

Сторож

 

Гайдук Юрій Григорович

Сторож

 

Москаленко Юрій Васильович

 


ДОВІДНИК

телефонів підприємств, установ та організацій району

Посада

Прізвище, ім’я по батькові

№ тел.

робочий

 

Теплицьке відділення поліції Бершадського відділу поліції

ГУ НПУ у Вінницькій області

 

Начальник

Пірус Віктор Вікторович

2-19-41

Заступник

Савчук Валентин Леонтійович

2-16-60

Районний сектор управління Державної міграційної служби України

у Вінницькій області

Завідувач

Волинець Анатолій Сергійович

2-12-37

Теплицьке відділення Бершадської місцевої прокуратури

Прокурор

Гирба Володимир Михайлович

 

Начальник Теплицького відділення

Січкаренко Іван Володимирович

2-11-71

 

Районний суд

 

Голова суду

Герман Олександр Сергійович

2-21-00

Керівник

апарату суду

Синча Людмила Петрівна

2-16-63

Теплицький районний сектор ГУ ДСНС України у Вінницькій області

Начальник

Міхневич Олексій Андрійович

2-13-16

2-63-16

Відділ ДРАЦС

Заступник начальника управління юстиції, начальник РАЦС

Базалук Валентина Миколаївна

2-10-58

Відділ державної виконавчої служби

Начальник

Задорожний Євген Павлович

2-21-06

Заступник

Пролєєва Тетяна Віталіївна

2-14-88

Теплицьке відділення Гайсинської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області

Заступник начальника Гайсинської МДПІ, начальник Теплицького відділення

Трокаль Галина Іванівна

2-18-08

Гайсинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області

Заступник начальника Гайсинського об’єднаного управління ПФУ

Мазуренко Ірина Володимирівна

2-19-22

 

 

 

Відділ статистики у Теплицькому районі

Начальник

Кубич Тетяна Борисівна

2-11-82

 

Управління державної казначейської служби  у Теплицькому районі

Начальник

Бойко Ігор Олексійович

2-11-55

 

Кищак Ярослав Михайлович

2-13-59

Начальник відділу, головний бухгалтер

Ситнікова Світлана Валеріївна

2-18-91

 

Територіальна державна інспекція праці у Вінницькій області

Головний державний інспектор праці

Кацан Ніна Кузьмівна

 

Трудовий архів

Начальник

Воловодівська Катерина Дмитрівна

2-16-39

 

Територіальний центр

 

Начальник

Коротушенко Вікторія Вікторівна

2-10-88

ПП «Редакція районної газети та радіомовлення «Вісті Тепличчини»

Головний редактор

Лупещенко Ірина Олексіївна

2-11-74

Заступник

Слюсар Ірина Анатоліївна

2-13-95

 

Районна філія Вінницького обласного центру зайнятості

 

Директор

Підвашецький Володимир Антонович

2-15-33

2-14-90

Заступник

Кривошия Людмила Віталіївна

2-18-94

2-22-48

 

Гайсинкомунліс

 

Начальник

Круглик Віктор Володимирович

2-13-48

 

КНП «Теплицька центральна районна лікарня» Теплицької районної ради

 

Головний лікар

Красиленко Іван Федорович

2-11-30

 

КНП «Теплицький ЦПМД» Теплицької районної ради

 

Головний лікар

Шевченко Віталій Петрович

2-13-41

2-12-32

 

 

Районне управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області

Начальник

Задорожний Володимир Павлович

2-18-49

 

Теплицький професійний

аграрний ліцей

 

Директор

Сокотнюк Сергій Олександрович

2-11-64

 

Пошта

 

Директор

Пугач Надія Сергіївна

2-11-35

 

 

2-14-40 диспетчерська

 

 

2-18-61 операцій

ний зал

 

Теплицькі електромережі

 

Директор

Марченко Петро Анатолійович

2-12-70

2-17-63

 

 

ВАТ «Укртелеком»

 

Начальник

Сандал Микола Олександрович

2-14-44

 

Найчук Павло Іванович

2-12-35

2-14-35

 

Управління газового господарства

 

Начальник

Стецюра Олександр Степанович

2-11-24

2-13-22

 

Друкарня

 

Директор

Голіс Віктор Іванович

2-19-61

2-10-21

 

Табір «Ровесник»

 

 

Поліщук Олександр Григорович

 

 

Райавтодор

 

Начальник

Ременюк Сергій Петрович

2-18-77

Заступник

 

 

 

ВАТ «МКП Будівельник»

 

Директор

Нечай Олексій Іванович

2-11-58

 

ВАТ «Теплицьке АТП 10553»

 

Директор

Лужанський Павло Федорович

2-13-05

2-14-03

 

КЗ «Теплицька ДЮСШ»

 

В.о. директора

Руденко Володимир Якович

2-10-28

 

Районне відділення НАСК «Оранта»

 

Директор

Калюженко Микола Андрійович

2-17-64

 

Теплицький автовокзал

 

Директор

Семенюк Марія Володимирівна

2-15-30

 

Райспоживспілка

 

Директор

Ковальчук Дмитро Афанасійович

2-12-69

 

Ощадбанк

 

В.о. керуючого

Ольховий Дмитро Іванович

2-18-81

 

 

2-10-60

 

 

Теплицький район

(селищна та сільські ради )

01.12.2018 р.

 

№ п/п

Назва сільської, селищної рад

  телефонів

П.І.П. голів

П.І.П. секретарів

1.

Бджільнянська

(с. Бджільна)

2-37-32

Ніколішина

Тамара Віталіївна

Мартинюк Олена Анатоліївна

2.

Брідоцька

(с. Брідок)

3-51-43

 

Пилипак

Анатолій Іванович

Поник

Інна Володимирів

3.

Веселівська

(с. Веселівка)

2-33-42

Меркотан

Людмила Василівна

Бровкіна

Ніна Вікторівна

4.

Великомочульська (с.Велика Мочулка

2-51-43

Фурдик

Павло Петрович

Ревус Лариса Дмитрівна

5.

Завадівська

(с.Завадівка)

3-33-43

Маєвський Микола Володимирович

Тищенко

Світлана Петрівна

6.

Залузька

(с.Залужжя)

2-53-42

Черевко Анатолій Степанович

Постернак

Ольга Олексіївна

7.

Комарівська

(с.Комарівка)

2-36-43

Волковінський Олександр Володимирович

Продан

Людмила Василівна

8.

Костюківська

(с.Костюківка)

2-55-42

Кизлюк Микола Михайлович

Марцинюк

Леонід Фокович

9.

Маломочульська

(с.Мала Мочулка)

2-46-43

Горобець Мирослав Миколайович

Тягун

Назар Валерійович

10.

Метанівська

(с.Метанівка)

3-41-42

Гащенко

Ігор  Васильович

Тимчук

Лариса Дмитрівна

11.

Орлівська

(с.Орлівка)

 

2-45-43

Тригубенко Олександра Миколаївна

Нікітіна Наталія Олександрівна

12.

Петрашівська

(с.Петрашівка)

 

3-63-43

Яремушко

Ігор Іванович

Пастушенко

Ольга Олексіївна

13.

Побірська

(с.Побірка

3-54-42

Сокольвяк Василь Андрійович

Кондратюк Світлана Петрівна

14.

Погорільська

(с.Погоріла)

2-47-42

Гайдук Валерій Володимирович

Шевчук Світлана Інокентіївна

15.

Пологівська

(с.Пологи)

2-57-43

Курко

Тетяна Анатоліївна

Куцак Валентина Миколаївна

16.

Росошанська

(с.Росоша)

2-34-43

Нагожук

Лариса Василівна

Бляха Альона Олександрівна

17.

Сашанська

(с.Саша)

2-56-42

Лянний Володимир Григорович

Сокур Марія Олександрівна

18.

Соболівська

(с.Соболівка)

3-13-68

3-18-38

Асауленко

Віра Пилипівна

Спіженко

Наталія Іванівна

19.

Сокирянська

(с.Сокиряни)

2-75-43

Пламаділ Геннадій Віталійович

Хлівнюк Ніна Володимирів

на

20.

Степанівська

(с.Стеранівка)

 

2-74-42

2-71-43

2-71-71

Пурдик Володимир Андрійович

Ставнича

Оксана Віталіївна

21.

Стражгородська

(с.Стражгород)

2-35-42

 

Бичок

Віталія Данилівна

22.

Удицька

(с.Удич)

2-44-30

Кісар

Олена Василівна

Демиденко Світлана Степанівна

23.

Шиманівська

(с.Шиманівка)

3-52-42

Римарчук

Юрій Васильович

Вдовиченко Валентина Федорівна

24.

Теплицька

(смт Теплик)

 

2-18-73

2-19-60

2-10-63

Трамбовецький Руслан Іванович

Сторожук

Оксана Леонідівна

 

 

 


LAST_UPDATED2
 


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше