Хто на сайті

На даний момент 66 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відділ АПР інформує
Відділ агропромислового розвитку інформує стосовно стану інженерно-технічного забезпечення сільськогосподарських підприємств

Сільгоспвиробники району продовжують роботу по встановленню техніки на довго­термінове зберігання та забезпеченню своєчасної і якісної підготовки машинно-тракторного парку до сільськогосподарських робіт наступного року.

Детальніше...
 
Відділ агропромислового розвитку інформує

Аналіз роботи галузі тваринництва за 6 місяців цього року свідчить, що в районі утримується 5485 голів ВРХ в т.ч. 3476 корови, 6380 свині, 183 овець, 223 коней та 77357 голів птиці. В т.ч. у сільгосппідприємствах 1884 голів ВРХ, з них 750 корів, 10868 голів свиней, 35 коней.

Детальніше...
 
Про проведення ювілейної ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро – 2018»

Відділ агропромислового розвитку Теплицької райдержадміністрації інформує про те, що з 06 по 09 червня 2018 року на території НК „Експоцентр України” (м. Київ, проспект Ак. Глушкова,1) відбудеться ювілейна XXX Міжнародна агропромислова виставка «Агро – 2018».

Детальніше...
 
Про порядок проїзду залізничних переїздів

Відділ агропромислового розвитку Теплицької райдержадміністрації  звертається до сільськогосподарських товаровиробників району з проханням взяти до уваги вимоги порядку проїзду залізничних переїздів та нормативно-правових документів з безпеки дорожнього руху і провести організаційну роботу щодо забезпечення безпеки проїзду залізничних переїздів сільськогосподарською технікою.

Детальніше...
 
Інформація про державну фінансову підтримку галузі тваринництва

Відповідно до Постанови КМУ від 07.02.2018 №107 фінансова підтримка надається юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності і фізичним особам-підприємцям, що діють у галузі тваринництва (далі – суб’єкти господарювання). Підтримка надається суб’єктам господарювання через банк, що підписав з Мінагрополітики Меморандум про загальні засади співробітництва  у таких напрямках:

Детальніше...
 
Інформація про державну фінансову підтримку фермерських господарств

Відповідно до Постанови КМУ від 07.02.18р. №106 підтримка надається: ·      фермерським господарствам, у власності та/або користуванні яких перебуває не більше ніж 500 гектарів земель с/г призначення та які мають чистий дохід від реалізації продукції за останній рік до 15 000 000 гривень;

Детальніше...
 
УВАГА! НЕРЕСТ 2018!

«Вінницярибоохоронa» оприлюднилa нaкaз про встaновлення весняно-літньої зaборони нa вилов риби тa інших водних біоресурсів нa території регіону. «Зaборону встaновлено у тaкі строки:

Детальніше...
 
Інформація про роботу агропромислового комплексу Теплицького району в 2017 році.

Робота  всіх спеціалістів відділу  агропромислового розвитку  Теплицької  райдержадміністрації протягом 2017 року і на даний час спрямована на координацію спільних  дій керівників, спеціалістів та працівників сільськогосподарських підприємств всіх форм  власності, надання їм дорадчих, консультативних  послуг, ознайомлення з змінами в діючому  правовому полі   та порядком його  використання, постійного проведення  моніторингу стану господарсько - фінансової діяльності з  метою  забезпечення стабільного розвитку галузі агропромислового комплексу та динамічного зростання  виробництва сільськогосподарської продукції, підвищення економічних показників господарювання.

Детальніше...
 
Рекомендації щодо проведення комплексу весняно-польових робіт у Теплицькому районі Вінницькій області в умовах 2018 року

Особливості ранньовесняного догляду за посівами озимої пшениці. В умовах району озима пшениця є головною зерновою продовольчою культурою. Осінь 2017 року за гідротермічним режимом в цілому була сприятлива для отримання сходів цієї культури.

Детальніше...
 
Новий стандарт про закупівлю молока
З 1 липня поточного року мав вводиться в дію новий стандарт про закупівлю молока ДСТУ 3662:2015 «Молоко-сировина коров’яче. Технічні умови».  Новий стандарт, на відміну від діючого, передбачає поділ молока залежно від фізико-хімічних та мікробіологічних показників на три ґатунки: екстра, вищий  та перший, виключає поняття другий ґатунок та неґатункове.
Детальніше...
 
«Зернові технології 2018», «Фрукти. Овочі. Логістика 2018»та «Agro Animal Show 2018».

Відділ агропромислового розвитку Теплицької райдержадміністрації звертається до аграріїв району з інформацією про те, що на базі Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект 15, вхід 1А, станція метро Лівобережна) проходить 8-ма Міжнародна виставка експозиція «Зернові технології 2018», «Фрукти. Овочі. Логістика 2018»та «Agro Animal Show 2018».

Детальніше...
 
Відділом агропромислового розвитку Теплицької райдержадміністрації постійно проводиться моніторинг фактичного ходу проведення осінньо-польових робіт в агропромисловому комплексі району

Метеорологічні умови третьої декади вересня сформувались наступним чином: середньодобова температура повітря склала в середньому по району +12,50 С. Мінімальні її показники коливались від –1,00 С до +3,10 С; максимальні від 220 С до 270 С . У поймах річок спостерігались заморозки на поверхні ґрунту. Вереснева кількість опадів в середньому по району склала 23 мм. Завершуються оптимальні строки сівби пшениці озимої.

Детальніше...
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо покращення протипожежного захисту об’єктів в осінньо-зимовий період 2017 - 2018 років

Статистика свідчить, що з року в рік, як на території області, так і всієї країни в цілому, саме в осінньо-зимовий період виникає більше половини всіх пожеж від загальної кількості. Пожежі виникають на підприємствах, організаціях, установах та в житловому секторі, які призводять до нанесення значних матеріальних збитків державі та громадянам, не рідко - до травмування та загибелі людей. Так, з початку осінньо-зимового періоду 2016-2017 років виникло 1242 пожежі під час яких загинуло 22 особи.

Детальніше...
 
Відділ агропромислового розвитку інформує:

За оперативними даними відділу агропромислового розвитку Теплицької райдержадміністрації, станом на 12.09.2017 року опрацьована інформація по підготовці техніки до осінньо-польових робіт 2017р., а також по інвестиціях в оновлення  машинно-тракторного парку.

Детальніше...
 
Травматизм на виробництві

На виконання листів управління Держпраці у Вінницькій області №2965/17-11/10 та №2966/17-11/10 від 21.07.2017 року відділ агропромислового розвитку Теплицької райдержадміністрації інформує наступне:

Детальніше...
 
Про перелік вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації інформує про те, що протоколом спеціальної комісії  № 2 від 31.05.2017 року затверджений перелік  вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету.

Детальніше...
 
В Києві відбудеться масштабна міжнародна агропромислова виставка «Агро-2017»

XXІX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017»проходитиме з 7 по 10 червня 2017 року в м. Києві, на території Національного Комплексу «Експоцентр України» у м. Київ (пр-т Ак. Глушкова, 1).

Детальніше...
 
Перспективи розвитку підприємств сільськогосподарського машинобудування Вінниччини та державна підтримка галузі

27 квітня 2017 року, на базі ТОВ «Краснянське спеціалізоване підприємство «Агромаш» відбулась семінар-нарада на тему: «Перспективи розвитку підприємств сільськогосподарського машинобудування Вінниччини та державна підтримка галузі»

Детальніше...
 
У сільськогосподарських підприємствах району активізовано роботи з підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт у 2017 році

Спеціалістами відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації проводиться щоденний моніторинг ходу цих робіт. Станом на 01.03.2017 року в районі працює 169 с/г підприємств, з них:     3 ( три ) господарства вертикально-інтегрованих структур, які мають  в обробітку 18816 га;   29 (двадцять дев’ять ) господарств, що працюють самостійно й мають  в обробітку 15373 га137 фермерських господарства, які мають в  обробітку 12989  га .

Детальніше...
 
Підсумовуючи 2016. Аграрна галузь району

Підсумовуючи  результати  роботи аграрної галузі минаючого року, який виявився не надто прихильним до аграріїв, слід відмітити, що завдяки хазяйновитості, знанням керівників, спеціалістів аграрних господарств, наполегливій праці всіх трудівників ланів та ферм село живе, а найбільший і найважливіший сектор економіки району - аграрний комплекс - продовжує розвиватися.

Детальніше...
 
Інформація про роботу відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації ( на 20.12 в.2016 р.)

Робота  всіх спеціалістів відділу  агропромислового розвитку  Теплицької  райдержадміністрації протягом 2016 року і на даний час спрямована на координацію спільних  дій керівників , спеціалістів та працівників сільськогосподарських підприємств всіх форм  власності , надання їм дорадчих , консультативних  послуг , ознайомлення з змінами в діючому  правовому полі   та порядком його  використання  , постійного проведення  моніторингу стану господарсько - фінансової діяльності з  метою  забезпечення стабільного розвитку галузі АПК та динамічного зростання  виробництва сільськогосподарської продукції , підвищення економічних показників господарювання .

Детальніше...
 
Заготівля молока

За оперативними даними сільських рад, закупівля молока від населення проводиться  на 43 молокоприймальному  пункті, які обладнані  холодильними установками, екомілками.

Детальніше...
 
ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ СІЛЬГОСППІДПРИЄМСТВ ВСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ

Пам’ятка на жнива. вимоги до підготовки полів і проведення меліоративних та земляних робіт. Земельні ділянки для роботи машино - тракторних агрегатів повинні бути завчасно підготовлені.

Детальніше...
 
Аграрії Тепличчини побували на конференції «День поля. Свято Українського короваю – 2015»

02 липня 2015 року на базі науково-технологічного полігону НААН України в смт. Калинівка Вінницької області Інституту фізіології рослин і генетики НАН України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «День Поля. Свято Українського короваю - 2015» за ініціативи та організації Інституту фізіології рослин і генетики НАН України , Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН України , виробничого об’єднання «Вінницянасінпром», інституту картоплярства НААН , за участю провідних наукових установ сусідніх країн – Молдова , Румунія, Білорусь . 

Детальніше...
 
Закупівля молока в населення

За оперативними даними сільських рад, закупівля молока від населення проводиться  на 41 молокоприймальному  пункті, які обладнані  холодильними установками, екомілками. 

Детальніше...
 
Стан тваринництва в районі за 5місяців 2015року.

За даними отриманих звітів в сільгосппідприємствах району чисельність поголів’я ВРХ станом на 01.06.2015р. склала 2988 голів ВРХ, що на  76 голів менше від поголів'я на початок року, в т.ч.  корів 1043, або -32 голови до початку року.

Детальніше...
 
Хороша кормова база – запорука успіху галузі тваринництва.

Всі категорії  господарств району активно  включились в  комплекс  робіт по заготівлі сіна для наявного поголів’я великої рогатої худоби на зимово – стійловий період.  В 2015році підлягає  до збирання 2250га багаторічних трав, в т.ч. 700га по сільгосподарських підприємствах.

Детальніше...
 
За оперативними даними управління агропромислового розвитку

Станом на 27.05.2015 року, господарства усіх форм власності та населення Теплицького району продовжують активно надавати допомогу учасникам АТО та жителям звільнених від терористів населених пунктів Донецької та Луганської областей продуктами харчування (плодоовочевою продукцією, картоплею різними крупами, м’ясною, консервною, кондитерською та іншою), предметами гігієни, мінеральною водою, одягом, а також іншими необхідними матеріалами.

Детальніше...
 
Попередні підсумки весняно – польових робіт 2015 року в Теплицькому районі

Весна 2015 року не надто прихильна до аграріїв. Хоча і  польові роботи розпочалися на три тижні раніше прийнятих для району термінів , але через ускладненні погодні  умови на всьому протязі виконання комплексу весняно-польових робіт посів ярих в основному  завершено   практично   в другій декаді травня  наряду з проведенням широкого спектру робіт по догляду за сільськогосподарськими культурами та захисту їх  від  шкідників,  хвороб  та бур'янів.

Детальніше...
 
До уваги керівників агроформувань та приватних землевласників району АГРО - 2015

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації доводить до відома, що з 3 по 6 червня 2015 року на території НК „Експоцентр України” (м. Київ, проспект Ак. Глушкова, 1) відбудеться ХХVII Міжнародна агропромислова виставка „Агро – 2015”.

Детальніше...
 
До уваги керівників агроформувань району ДПЗКУ розпочала закупівлю зернових урожаю 2015 р.

18 травня 2015 року ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочала програму закупівель зернових культур (кукурудзи, пшениці, ячменю) майбутнього урожаю 2015 р.

Детальніше...
 
ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ СІЛЬГОСППІДПРИЄМСТВ

За дорученням Міністерства аграрної політики та продовольства України ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає закупівлю гречки за форвардною програмою 2015 року для забезпечення продовольчої безпеки країни.

Детальніше...
 
Стан тваринництва за 4 місяці 2015 року

За даними отриманих звітів за перший квартал поточного року в цілому по району чисельність поголів’я ВРХ на склала 9530голів ВРХ, що на 34голови менше від поголів'я на початок року, в т.ч.  корів 4566, або +6 голови до початку року.

Детальніше...
 
В районі тривають весняно-польові роботи

Метеорологічні умови другої декади квітня 2015 року , а саме режим вологозабез- печення  та тепла сприяли росту і розвитку колосових  культур ,що значно покращило їх стан . Практично всі посіви озимої пшениці знаходяться в доброму стані :

Детальніше...
 
Підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів АПК

Управління агропромислового розвитку Теплицької райдержадміністрації доводить до відома лист Вінницького національного аграрного  університету від 17.04.2015р. № 12-43-898, щодо підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів АПК у Центрі післядипломної освіти та дорадництва  ВНАУ .

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 из 2.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше