Хто на сайті

На даний момент 59 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відділ інформує
Оголошено 16 Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад

Відповідно до розпорядження голови обласної  Ради  від 01 лютого 2019 року № 13 «Про шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку  територіальних громад» та рішення Конкурсної ради від 1 лютого 2019 року оголошено шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад.

Детальніше...
 
Про поліклінічне відділення

За інформацією відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  на будівництво поліклінічного відділення в смт. Теплик по вул. Незалежності, 2 з районного бюджету у І півріччі  2018 року виділено 2 280 000 грн., з державного бюджету освоєно 300 000 грн. Наразі, в ІІ кварталі 2018 року успішно завершено будівництво третього поверху будівлі.

Детальніше...
 
Оголошення

Про проведення конкурсного відбору  інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку,  що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду  регіонального розвитку у 2019 році.

Детальніше...
 
Звіт про роботу відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації за січень – грудень 2017 року та плани розвитку на 2018 рік.

Відділ економічного розвитку і торгівлі  Теплицької районної державної адміністрації є структурним підрозділом районної державної адміністрації і керується у своїй роботі Конституцією України, законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства економічного розвитку та торгівлі, розпорядженнями голови обласної, районної державних адміністрацій, наказами директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної державної адміністрації, рішеннями районної ради та Положенням про відділ економічного орозвитку і торгівлі.

Детальніше...
 
Про визначення проектів-переможців тринадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад у 2016 році

Інформуємо, що згідно розпорядження голови обласної Ради від 15 лютого 2016 року № 32 “Про тринадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад”  22 червня 2016 року відбулося засідання Конкурсної ради.

Детальніше...
 
Щодо І Східного Бізнес Форуму

Форум відбудеться 25-26 червня 2015 року в м. Люблін (Республіка Польща). Організаторами Форуму є самоврядування Люблінського Воєводства та Люблінський Фонд Підтримки Бізнесу і Міжнародного Співробітництва.

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору інвестиційних проектів (програм) для фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015, 2016 роках

Відповідно до положень ст.24 Бюджетного кодексу України оголошується конкурсний відбір інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися у 2015, 2016 роках за рахунок державного фонду регіонального розвитку у Вінницькій області.

Детальніше...
 
Обсяги реалізованої промислової продукції

Обсяги реалізованої промислової продукції за січень-лютий 2015 року склали 3115,1 тис. грн., що становить 33,6 % до відповідного періоду 2014 року.

 


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше