Хто на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відділ освіти інформує


Інтерв’ю начальника відділу освіти райдержадміністрації Чечельницького Б.О. щодо результатів роботи освітньої галузі району за 2017 рік

Борисе Олександровичу, очолювана Вами галузь являється однією з найважливіших. Тож розпочнімо з найменших – дошкільнят. Як спрацювали минулого року  дитячі садочки?

Детальніше...
 
Про стан розвитку освітньої галузі Теплицького району у 2016 році

У 2016 році освітяни району разом з органами державної влади та місцевого самоврядування послідовно вирішували пріоритетні завдання державної освітньої політики щодо створення  умов доступності освіти  для населення району, підвищення її якості, забезпечення ефективної діяльності навчальних  закладів.

Детальніше...
 
Районний семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи

22 квітня 2015 року на базі Теплицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся районний семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему «Педагогічне проектування . Використання проектних технологій у навчально-виховному процесі та методичній роботі». 

Детальніше...
 
Міжрайонний семінар практичних психологів

17 квітня 2015 року  на базі Соболівського ДНЗ «Сонечко»  відбувся міжрайонний семінар практичних психологів та соціальних педагогів на тему: «Психологічна допомога батькам у формуванні стилів реагування на емоційні прояви поведінки дошкільників».

Детальніше...
 
Районний семінар керівників загальноосвітніх навчальних закладів

17 квітня 2015 року на базі Метанівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся районний семінар керівників загальноосвітніх навчальних закладів на тему «Інтеграція навчально-виховного процесу як засіб формування ключових та предметних компетентностей школярів ».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 из 2.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше