Хто на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Сектору культури, молоді та спорту інформує
Підсумки 2017 року

Галузь культури Теплицького району у 2017 році вирішувала завдання щодо збереження та розвитку культури у регіоні та підвищення її ролі у формуванні демократичного громадянського суспільства.

Детальніше...
 
Підсумки 2016 року

Відділ культури і туризму райдержадміністрації повідомляє, що протягом 2016 року матеріально-технічна база закладів культури району зміцнена на суму 905 062 гривень, а саме:

Детальніше...
 
Нарада відділу культури і туризму райдержадміністрації

22 червня в приміщенні районного Будинку культури відбулась нарада   працівників культури району. Заслухали інформацію начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Віктора Прокопенка про проведення атестації працівників закладів  культури району та розглянули модель галузі культури Теплицького району.

Детальніше...
 
Свято фольклору імені Гната Танцюри

13 червня з нагоди відзначення 114- річниці від дня народження видатного земляка-фольклориста Гната Трохимовича Танцюри  на його батьківщині у селі Зятківцях Гайсинського району відбулось обласне свято фольклору ім.Гната Танцюри.

Детальніше...
 
«Зірковий тріумф» «Фантазії»

6 червня  в м. Вінниця відбувся Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Зірковий тріумф». Засновник  та організатор фестивалю-конкурсу  громадська організація «Єднаємо серця». 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 из 7.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше