Хто на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Проектно-грантова діяльність
В 2019 році у рамках 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад підготовлено 24 проектних пропозицій

Ефективним шляхом розвитку територій населених пунктів є участь органів місцевого самоврядування в конкурсах та грантах.

Детальніше...
 
Підсумки 2017 року

Відділ економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації є координатором проектно-грантової діяльності. В 2017 році від району подано 31 проект у рамках 14 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. З них пройшли 11 на загальну суму 1090,6  тис.грн.

Детальніше...
 
Субвенція з державного бюджету

За сприяння народного депутата України  М.І.Кучера надано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 р. №395, 6 обєктам району  у сумі 598,2 тис.грн.:

Детальніше...
 
Будівництво поліклінічного відділення
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Об’єкт «Поліклініка на 365 відв. в зміну в смт.Теплик по вул.Незалежності»  реалізується у 2016 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. З районного бюджету виділено 1020,0 тис.грн., ще 180 тис.грн планується отримати від сільських та селищної рад, з державного бюджету – 2000,0 тис.грн., з них – 500 тис.грн. в листопаді, 1500 тис.грн. – грудень 2016 року.

Детальніше...
 
ПРОЕКТО-ГРАНТОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

Питання розвитку території – один із основних напрямків роботи районної влади. Значно активізувалась участь територіальних громад району в різноманітних конкурсах по отриманню коштів з обласного бюджету, а також коштів різноманітних фондів під різні програми на умовах співфінансування. 

В 2016 році від району подано 13 проектів  у рамках 13 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. В минулому році було подано лише один проект. За попередніми підрахунками вартість проектів становитиме близько -  2307,8 тис.грн., в тому числі з обласного   фонду -  874,5 тис.грн. з місцевого бюджету – 903,0 тис.грн.

 Обласний  фонд охорони навколишнього природного середовища.

В жовтні-листопаді планується виділити 425,0 тис.грн на придбання сміттєвозу та обладнання для збору і транспортування твердих побутових відходів,  смт.Теплик (місцевий бюджет – 150 тис.грн.), а також 200 тис.грн. (з них на даний час профінансовано 100 тис.грн.) на здійснення заходів щодо відновлення корінних природних комплексів на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «Смілгородський парк" (місцевий бюджет – 40,0 тис.грн.). Закінчено роботи по корчуванню, на часі – оранка та висадка посадкового матеріалу.

 

Субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у сумі 598,2 тис.грн. надано 6 обєктам району:

-         Будівництво водопроводу, с. Важне Степанівської сільської ради Теплицького району.

-          Встановлення вікон у Бджільнянській загальноосвітній школі I—II ступеня по вул. Дем’янишина, с. Бджільна Теплицького району.

-          Ремонт системи опалення будинку культури по вул. Центральній, 1, с. Велика Мочулка Теплицького району.

-          Будівництво тротуарів від будівлі Залузької сільської ради до Залузької загальноосвітньої школи I—II ступеня по вул. Центральній, 1, с. Залужжя Теплицького району.

-          Ремонт системи опалення Кивачівського будинку культури по вул. Молодіжній, 3, с. Кивачівка Теплицького району.

-          Встановлення вікон у Соболівській дитячій музичній школі по вул. Центральній, 3, с. Соболівка Теплицького району.

 

Державний фонд регіонального розвитку.

Об’єкт «Поліклініка на 365 відв. в зміну в смт.Теплик по вул.Незалежності»  реалізується у 2016 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

На розгляд  обласної регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватись за рахунок коштів ДФРР у 2017 році подано три об’єкти:

- реконструкція ДНЗ ясла-садок «Сонечко» з прибудовою приміщень для дитячих візків, переобладнанням входів та впровадженням заходів з енергоефективності за адресою: смт Теплик, Вінницька область.

- будівництво водогону в смт Теплик по вулицям: Мічуріна, Енергетиків, 9 Травня, Грушевського Теплицького району Вінницької області.


- реконструкція будинку побуту під адміністративну будівлю за адресою:40-річчя Перемоги, 7, в с. Соболівка, Теплицького району, Вінницької області.

 


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше