Хто на сайті

На даний момент 128 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Центр зайнятості інформує
Взаємодія служби зайнятості і органів місцевого самоврядування в проведенні робіт з благоустрою в районі
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

За ініціюванням Теплицького районного центру зайнятості в Теплицькій райдержадміністрації відбулась нарада з питань організації громадських та інших робіт тимчасового характеру незайнятого населення. 

Детальніше...
 
Професійне становлення особистості - важливий фактор забезпечення ринку праці ресурсами

Днями в приміщенні Теплицького районного центру зайнятості відбувся круглий стіл  на тему: “Профорієнтаційна робота сьогодні – профілактика безробіття в майбутньому, забезпечення ринку праці кваліфікованою робочою силою». 

Детальніше...
 
Професійний вибір – важливий фактор професійного утвердження молодої людини

Правильний вибір майбутньої професії – дуже важливий крок у житті кожного. Вибір, від якого буде визначатися подальша доля людини як особистості. Саме таке завдання стоїть зараз перед випускниками шкіл.

Детальніше...
 
Потрібних фахівців шукали на міні - ярмарку вакансій

З метою швидкого та якісного задоволення кадрової потреби підприємств, організацій, установ Теплицький районний центр зайнятості 14. 05. 2015 р. організовував зустрічі шукачів роботи та роботодавців шляхом проведення міні-ярмарків вакансій. 

Детальніше...
 
Великодній подарунок учасникам АТО

Працівники Теплицького районного центру зайнятості взяли активну участь в благодійно-патріотичному проекті  «Тепличчина за мир та єдність України» в підтримку воїнів-земляків, учасників АТО.

Детальніше...
 
СПРИЯННЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЮ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ – ПРІОРІТEТНЕ ЗАВДАННЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Забезпечення роботою внутрішньо–переміщених осіб з тимчасового окупованих територій є пріоритетним завданням служби зайнятості. Фахівці Теплицького РЦЗ проводять предметну роботу щодо можливого працевлаштування вимушених переселенців, сприяють у вирішенні питання їх зайнятості. 

Детальніше...
 


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше