Хто на сайті

На даний момент 37 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відділ Держгеокадастру інформує
Підсумки 2016 року

За звітний період 2016 року відділом Держгеокадастру у Теплицькому районі Вінницької області проведено Державну реєстрацію земельних ділянок та видано відповідні Витяги з Державного земельного кадастру на 1430 земельних ділянок.

Детальніше...
 
Відділ Держземагентства інформує

В період з 13.07.2015 року по 16.07.2015 року Відділом Держземагентства у Теплицькому районі Вінницької області 19 довідок про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. 

Детальніше...
 
Відділ Держземагентства у Теплицькому районі повідомляє

В період з 18.05.2015 року по 25.05.2015 року Відділом Держземагентства у Теплицькому районі Вінницької області проведено Державну реєстрацію земельних ділянок та видано відповідні Витяги з Державного земельного кадастру на 11 земельних ділянок.

Детальніше...
 
Держземагенство району інформує

В період з 11.05.2015 року по 18.05.2015 року Відділом Держземагентства у Теплицькому районі Вінницької області проведено Державну реєстрацію земельних ділянок та видано відповідні Витяги з Державного земельного кадастру на 4 земельні ділянки.

Детальніше...
 
Держземагентство інформує.

В період з 20.04.2015 року по 27.04.2015 року Відділом Держземагентства у Теплицькому районі Вінницької області проведено Державну реєстрацію земельних ділянок та видано відповідні витяги з Державного земельного кадастру на 19 земельних ділянок.

Детальніше...
 
Відділ Держземагентства інформує.

За минулий тиждень Відділом Держземагентства у Теплицькому районі Вінницької області проведено Державну реєстрацію земельних ділянок та видано відповідні Витяги з Державного земельного кадастру на 16 земельних ділянок.

Детальніше...
 
За минулий тиждень районним Держземагентством зареєстровано 24 земельні ділянки

Відділом Держземагентства у Теплицькому районі Вінницької області проведено Державну реєстрацію земельних ділянок та видано відповідні Витяги з Державного земельного кадастру на 24 земельні ділянки. Надано відомості з Державного земельного кадастру на 54 земельні ділянки.

Детальніше...
 
ВІДДІЛ ІНФОРМУЄ:

За минулий тиждень відділом Держземагентства у Теплицькому районі Вінницької області проведено Державну реєстрацію земельних ділянок та видано відповідні Витяги з Державного земельного кадастру на 11 земельних ділянок.

Детальніше...
 
Відділом Держземагентства у Теплицькому районі проведено реєстрацію 42 земельних ділянок

Протягом тижня відділом Держземагентства у Теплицькому районі Вінницької області проведено Державну реєстрацію земельних ділянок та видано відповідні Витяги з Державного земельного кадастру на 42 земельні ділянки.

Детальніше...
 


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше