Хто на сайті

На даний момент 50 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Бюро правової допомоги інформує
Жертви насильства та діти отримали більше можливостей доступу до безоплатної правової допомоги

07 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (опубліковано в газеті «Голос України» №4 (6759), яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей.

Детальніше...
 
Допомога при народженні дитини

Допомога при народженні нарається одному з батьків або опікуну, який постійно проживає разом з дитиною. Для отримання допомоги необхідно звернутись до відділу соціального захисту населення за місцем  проживання одного з батьків (опікуна), з яким постійно проживає дитина, або за місцем народження дитини.

Детальніше...
 
Я МАЮ ПРАВО

В рамках щорічних освітніх заходів до Тижня права, під егідою проекту Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО” Теплицьким бюро правової допомоги в період з 04 по 08 грудня 2017 року було проведено правоосвітні заходи в навчальних закладах району та в Теплицькій центральній районній бібліотеці імені Г. Журби.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 из 3.